Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

AKADEMIA GÓRSKA – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

  • Ulica: Krupówki
  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Agnieszka Szymaszek
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

AKADEMIA GÓRSKA – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
Kto chciałby wziąć udział w wysokogórskich szkoleniach w ramach Akademii Górskiej – ma jeszcze szansę na udział – warto skorzystać z kilku ostatnich wolnych miejsc.
W dniach 12 i 13 kwietnia w Tatrach (rejon Hali Gąsienicowej, Kasprowego Wierchu) zorganizowane zostaną warsztaty w ramach Akademii Górskiej. Poprowadzą je eksperci – przewodnicy wysokogórscy PSPW oraz ratownicy TOPR. Polecane są one każdemu, kto chce pogłębić swoją górską wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Akademii.

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA NASTĘPYUJĄCE WARSZTATY:
SOBOTA 12.04.
ratownictwo – 7 wolnych miejsc
NIEDZIELA 13.04.
ratownictwo – 4 wolne miejsca
Zapisy: www.akademia-gorska.pl, zakładka „Zapisz się”

Ideą projektu jest promocja bezpieczeństwa w górach i świadomej turystyki, a celem – organizacja praktycznych warsztatów z autorytetami z dziedziny górskiej: ratownikami TOPR i przewodnikami Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich. W Akademii może wziąć udział każdy interesujący się zimowymi aktywnościami górskimi, takimi jak turystyka, wspinaczka, narciarstwo wysokogórskie. Dodatkowo odbędą się warsztaty z zakresu bezpiecznego poruszania się zimą po górach, podstaw lawinoznawstwa, ratownictwa partnerskiego, aklimatyzacji, nawigacji, asekuracji, wspinaczki lodowej. Serdecznie zapraszamy również na blok wieczorny, który odbędzie się w sobotę 12 kwietnia w Dworcu Tatrzańskim. Od godziny 17 będzie można wziąć udział w wykładach i prelekcjach na temat skiturów, aklimatyzacji i wychłodzenia, projektu dotyczącego grani tatrzańskich. Gościem specjalnym wieczoru będzie Krzysztof Wielicki!

Informacje oraz szczegółowy program: www.akademia-gorska.pl
Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Partnerzy strategiczni: Salewa, Dynafit, PZU, Tatrzański Park Narodowy, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich
Partnerzy: TOPR, Polskie Koleje Górskie, Lawinowe ABC
Opieka medialna: Teleexpress, Gazeta Wyborcza, off.sport.pl, Góry – Górski Magazyn Sportowy, Wspinanie.pl, Outdoor Magazyn, zakopanedlaciebie.pl

ID Artykułu: 2955343bb537b8d4

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem