Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

„The Grand Bizarre”

  • Ulica: Orkana
  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Kod pocztowy: 34-500
  • Miejscowość: Zakopane

Opis

Polska premiera The Grand Bizarre

Najnowszy film wytwórni Poor Boyz Productions to doskonała mieszanka niesamowitych wyczynów na nartach i pozytywnego klimatu, która sprawia, że chce się samemu wskoczyć na dwie deski i cieszyć jazdą. W sobotę każdy kto odwiedził zakopiańskie kino Sokół miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Polska premiera filmu narciarskiego The Grand Bizarre, uznanego w czasie festiwalu IF3 za najlepszą tego typu produkcję tego roku, przyciągnęła ponad 300 widzów.
Większość stanowli młodzi ludzie, dla których – podobnie jak dla bohaterów filmu – jazda na nartach oznacza ewolucje na różnego rodzaju przeszkodach czy jazdę poza trasami.
Organizowana przez portal ski2die.pl impreza przyciągnęła też wiele osób, które pierwszy raz miały okazję zobaczyć Bobby’ego Browna wykonującego triple corka, Dane’a Tudora skaczącego w głębokim puchu, czy LJ’a Strenio zjeżdżającego po podwójnie łamanym i skręconym railu.
Pewne jest, że zarówno na nich jak i na bardziej obeznanych z tematem widzów, film wytwórni Poor Boyz Productions zrobił ogromne wrażenie. Potwierdziły to pozytywne komentarze, których nie zabrakło zarówno po samym pokazie jak i na afterparty w klubie Dworzec Tatrzański gdzie dyskusje na temat poszczególnych ujęć płynnie łączyły się z tymi dotyczącymi planów na nadchodzący sezon.

Jak powiedział Andrzej Lesiewski, organizator imprezy – „Chcieliśmy pokazać freeskiing, czyli najmłodszą narciarską konkurencję olimpijską szerszej publiczności. Film taki jak The Grand Bizarre to jedna z najbardziej atrakcyjnych form w jakiej można to zrobić. Myślę, że przynajmniej część zgromadzonych osób zainteresuje się tym sportem na dłużej niż tylko na ten jeden wieczór.”

To nie ostatnia impreza jaką przygotował na tę jesień portal ski2die.pl. Już pod koniec listopada w Warszawie w Kinie Luna obędzie się polska premiera filmu Attack of La Nina. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronach: www.ski2die.pl i www.facebook.com/ski2die

———————

Wielkie narciarskie widowisko w Zakopanem.

Potężne skoki, zjazdy stromymi ścianami i jedni z najlepszych narciarzy na świecie – to wszystko będzie można zobaczyć już 15 października na wielkim ekranie w czasie polskiej premiery filmu „The Grand Bizarre”.

Najnowszy film amerykańskiej wytwórni Poor Boyz Productions (PBP) to ponad godzinna dawka niesamowitej akcji na nartach. Zobaczyć w nim można wyczyny młodego pokolenia sportowców, którzy na nowo ustalają granice tego co możliwe na dwóch deskach. Czy to jeżeli chodzi o skoki na ponad 50 – metrowych skoczniach, czy zjazdy po stromych zboczach na Alasce – w tym filmie wszystko jest jeszcze większe i bardziej widowiskowe niż kiedykolwiek.
Doceniło to jury odbywającego się w Montrealu festiwalu IF3 przyznając „The Grand Bizarre” tytuł filmu roku.

Ski2die.pl – działający od 8 lat polski portal o tematyce freeski i freeride – połączył siły z PBP przy organizacji polskiej premiery „The Grand Bizarre”. Odbędzie się ona 15 października (sobota) o godzinie 20.30 w kinie Sokół w Zakopanem.
Głównym celem imprezy jest promocja najmłodszych narciarskich konkurencji olimpijskich (slopestyle i halfpipe pojawią się na Igrzyskach w Sochi w 2014 roku).
Właśnie dlatego wstęp na pokaz jest darmowy. Aby zarezerwować miejsce wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres info@ski2die.pl.

Po premierze organizatorzy zapraszają wraz z Red Bullem na afterparty w klubie Dworzec Tatrzański (wstęp 10 pln).

Więcej informacji: www.ski2die.pl, www.poorboyz.com

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7a9mzmFEAz4[/youtube]

ID Artykułu: 8614e8cb8d6b1936

2,258 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia